PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY

 

Propagační předměty České asociace ergoterapeutů

Odkaz na katalog propagačních předmětů ČAE (trička, deštník, taška, plakát a další...)

! objednávky zasílejte na mailovou adresu uvedenou v katalogu

 

Další propagační předměty - placky, samolepky, aj.

Placky (kulaté obrázky) i samolepky (obdélníkový) lze objednat pomocí kontaktního formuláře v rubrice Kontakty. Cena těchto předmětů je pouze za jejich výrobu u konkrétních firem.

 

Cena za placku (o průměru 56 mm) je od 7,- Kč, podle aktuálního počtu objednávek (max. však 14,- Kč, pokud byste někde viděli prodávat placky s těmito motivy za vyšší cenu, je něco špatně - dejte, prosím, obratem vědět, díky!). Placky lze také objednat v menší velikosti (ceny jsou v tomto případě nižší, bližší informace dodám v mailu).

 

Cena za samolepku s laminací (o rozměrech 110 x 45 mm) je cca 9,- Kč (opět podle aktuálního počtu objednávek).

 

Po dohodě lze také změnit jakékoliv nápisy nebo jejich velikost, barvu, font, atd. Cena po grafických úpravách zůstává stejná, tj. výrobní cena dané firmy. Lze také po domluvě použít jakýkoliv motiv i na jiný propagační materiál, např. trička, samolepky na auta, atd., fantazii se meze nekladou. Jelikož byly tyto motivy vytvořeny výlučně pro propagaci oboru, neposkytuji žádný z nich bez nápisu "ergoterapie" či jiného, které by s ergoterapií souviselo.

 

Je možné si také vybrat firmu, jež Vám výrobek zhotoví (stačí poslat odkaz). Cena zůstane taková, jakou si za zhotovení naúčtuje Vámi vybraná firma (já jí pouze poskytnu motiv a zprostředkuji její spojení s Vámi).

 

Motivy zde zobrazené byly vytvořeny čistě pro propagaci (původně na propagaci oboru na 1. LF UK). Z tohoto důvodu žádný motiv není na prodej (za žádnou nabídnutou cenu :) ) a z předchozích zkušeností ho ani neposílám ve formě obrázku (vyjma firmám, které z něj budou vyrábět propagační materiál). Šíření, používání a upravování těchto motivů bez písemného souhlasu autora je zakázáno. Prodej placek s těmito motivy za cenu vyšší než 14,- Kč je zakázán dvojnásob! :P

 

Pro studenty, absolventy, přátele a příznivce oboru ergoterapie na 1. LF UK

Copyright © 2017  Kateřina Holubová  l  All Rights Reserved