Kateřina Holubová

Absolventka oboru ergoterapie na 1. lékařské fakultě UK (2013 - 2016), v současné době studentka jednooborové psychologie na FF UK. Neustále vytváří cokoliv jiného (jako třeba toto), aby zrovna nemusela dělat protokoly a seminárky do školy nebo žehlit. Neslyšící (až na několik zbytků skoro hluchý jako poleno) člověk často přemýšlející nad nesmrtelností chrousta, nad tím, jak vůbec mohou ptáci zpívat, a v koupelně nad životem a vesmírem. Velký milovník nocí, "světel, jež běžně nevidíme", sýrů, mandarinek, červených vín a pěších túr.

 

Trochu kámoška s grafikou, ale zároveň úplný programátorský negramot (programátoři při pohledu na zdrojový kód této stránky padají smíchy ze židle). Z předem nastavené základní předlohy z minulého století to kóduje oblíbenou metodou "pokus-omyl" (aneb zkusím tam napsat tohle a uvidíme, co to udělá) a "laickými úvahami" (hele, všechny části končí takovými závorkami, to asi nebude jen tak, tak já zkusím do téhle části dát taky závorku, třeba to bude fungovat... k čemu je tahle nakódovaná část? tak já do ní zkusím nacpat zelenkavé "background-color" a uvidíme, kde se to zelenkavě rozsvítí...). Spoustu věcí stejně nakonec nefunguje. Ale pak ta radost a ty pocity "největšího frajera z celého programátorského podsvětí", když nějaký jeden prvek po hodině a půl hledání a zkoušení nějakým záhadným způsobem začne FUNGOVAT! A pak přichází dotaz: "Jak jste tenhle prvek / tyhle stránky udělala?", který tradičně končí odpovědí: "Eee... já vlastně nevím."

 

K - Zástup

Človík, jenž nechce být pro jistotu jmenován (ale když se po půl roce po spoustě dotazů odhodlala konečně zveřejnit jméno výše zmíněná autorka, třeba si to časem rozmyslí taky :P). Ergoterapeutka s mnohem (přidejte min. + 10 let) více zkušenostmi než autorka, dobrovolně si na celé léto 2016 vzala na starosti dotazy návštěvníků webu, na které každý den pečlivě odpovídala (dvakrát i v půl třetí ráno). Nechce slyšet od autorky věty typu "máš to u mne!", ale dvě věci jsou jisté: 1) má to u ní!  2) díky ní si autorka udržela psychickou pohodu, nevyhořela a tento web nezabalila!

 

Copyright © 2017  Kateřina Holubová  l  All Rights Reserved