Kateřina Holubová

Absolventka oboru ergoterapie na 1. lékařské fakultě UK (2013 - 2016), v současné době studentka jednooborové psychologie na FF UK. Neustále vytváří cokoliv jiného (jako třeba toto), aby zrovna nemusela dělat seminárky do školy, psát výkazy pro pojišťovny nebo žehlit. Neslyšící člověk často přemýšlející nad tím, jak vůbec mohou ptáci zpívat, nad nesmrtelností chrousta a v koupelně nad životem a vesmírem. Velká milovnice nocí, žlutých světel, sýrů, mandarinek a pěších túr se psem.

 

Trochu kámoška s grafikou, ale zároveň úplný programátorský negramot (programátoři při pohledu na zdrojový kód této stránky padají smíchy ze židle). Z předem nastavené základní předlohy z minulého století to kóduje oblíbenou metodou "pokus-omyl" (aneb zkusím tam napsat tohle a uvidíme, co to udělá) a "laickými úvahami" (hele, všechny části končí takovými závorkami, to asi nebude jen tak, tak já zkusím do téhle části dát taky závorku, třeba to bude fungovat... k čemu je tahle nakódovaná část? tak já do ní zkusím nacpat zelenkavé "background-color" a uvidíme, kde se to zelenkavě rozsvítí...). Spoustu věcí stejně nakonec nefungovalo. Ovšem ta radost a ty pocity "největší frajerky z celého programátorského podsvětí", když výjimečně nějaký jeden prvek po hodině a půl hledání a zkoušení nějakým záhadným způsobem ZAFUNGOVAL!

 

Kateřina Svěcená (zástup)

Ergoterapeutka s mnohem více zkušenostmi než autorka. Velmi se zasloužila o vznik tohoto webu (disponuje velmi dobrými přesvědčovacími schopnostmi!). Na celé léto 2016 si poté vzala na starosti dotazy návštěvníků webu, na které každý den pečlivě odpovídala (dvakrát i v půl třetí ráno). Nechce slyšet od autorky věty typu "máš to u mne!"

... ale jedna věc je jistá: má to u ní!

 

Copyright © 2017  Kateřina Holubová  l  All Rights Reserved